Головна

Управління активами

Операції з цінними паперами

Інвестиції
Інвестиційна група "ТАСК"

русский
українська

  
ТАСК-Інвестиційна група
Депозитарна установа
Андерайтинг
Брокеридж
Інвестиційні фонди

    
Послуги
   
Ліцензії та Свідоцтва
   
Новини
   
Контакти
    


 Інвестиційна група "ТАСК"
Заснування: 2006 рік
Сфера діяльності: ринок інвестицій.
 
Інвестиційна група "ТАСК" - це фінансовий холдинг, до складу якого входять Інвестиційна компанія "ТАСК", Торговець цінними паперами "ТАСК-БРОКЕР" та Компанія по управлінню активами "ТАСК-ІНВЕСТ". Очолює групу Сергій Васильович Бродович.
 
Компанія "ТАСК", заснована в Києві в квітні 2002 року, послужила базисом для створення Інвестиційної групи "ТАСК". Ядром колективу стали досвідчені фахівці, що брали безпосередню участь у формуванні цивілізованого фондового ринку України. За довгі роки роботи в даному секторі економіки ними успішно реалізовані проекти різного ступеня складності, накопичений великий досвід. 

Компанія "ТАСК" є членом таких організацій:

The American Chamber of Commerce in Ukraine "The American Chamber of Commerce in Ukraine" (Chamber)
The European Business Association "The European Business Association" (EBA)


 
Компанія "ТАСК-БРОКЕР" на фондовому ринку України надає широкий спектр фінансових послуг та є невід’ємною операційною складовою Інвестиційної групи "ТАСК".

ТОВ "ТАСК-БРОКЕР" зареєстровано у квітні 2006 року. З 26 червня 2006 року компанія є членом Першої Фондової Торгівельної Системи (ПФТС). Стабільне нарощування обсягів торгівельних операцій дозволило компанії на початку 2008 року увійти до першої двадцятки гравців біржі та вже у серпні 2008 року міцно закріпитись у першій десятці кращих торговців акціями.

Основною перевагою "ТАСК-БРОКЕР" є наявність усіх необхідних ліцензій для будь-яких операцій з цінними паперами – від разового придбання або продажу цінних паперів на біржі до надання складних комплексних послуг, таких як, організація емісії або формування контрольного пакету акцій. Наявність генеральної валютної ліцензії надає компанії можливість працювати як з резидентами України, так і з нерезидентами.

ТОВ "ТАСК-БРОКЕР" є членом:
ПФТС Перша Фондова Торгівельна Система (ПФТС) – з червня 2006 року ("ТАСК-БРОКЕР" є акціонером ПФТС)
Укр.биржа "Українська біржа"  - з лютого 2009 року ("ТАСК-БРОКЕР" є акціонером УБ)
логотип Восточно-Украинской Фондовой Биржи"Східно-Європейська Фондова Біржа" - з грудня 2013 року
 "Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв"
 СРО Асоціація "Українські Фондові Торговці"
 Асоціація "Фондове Партнерство"

Все це разом дозволяє компанії "ТАСК-БРОКЕР" надавати клієнтам наступні послуги: 
        ·          брокерські послуги;
        ·          депозитарні послуги депозитарної установи;
        ·          послуги по выпуску та розміщенню цінних паперів (андеррайтинг); 
        ·          операції з валютними цінностями;  
        ·          дилерська діяльність.

Компанія з управління активами "ТАСК-ІНВЕСТ" зареєстрована у лютому 2006 року і є важливою ланкою Інвестиційної групи "ТАСК". Створення КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" дозволило максимально розширити спектр послуг, що надаються Групою на фінансовому ринку.

Метою створення компанії є залучення коштів фізичних та юридичних осіб для фінансування високорентабельних інноваційних проектів, успішного вкладення коштів у цінні папери українських емітентів і, як результат, отримання максимального доходу на залучені активи.
На даний момент в управлінні компанії перебуває 12 інвестиційних фондів, дев'ять з яких - венчурні пайові фонди та три - публічні: "ТАСК Універсал", "ТАСК Український Капітал" та "ТАСК Ресурс" (для інвесторів - фізичних та юридичних осіб).

Інвестиційні фонди дають можливість багатьом вкладникам вийти на ринок з високим потенціалом доходу, доступним тільки для крупних інвесторів при безпосередньому інвестуванні у цінні папери. Додатковою перевагою вкладень у фонди є диверсифікований підхід - активи фонду працюють в різних сегментах фінансового ринку, що гарантує стабільну дохідність при мінімізації ризиків.
 
Інвестиційна група "ТАСК" – це команда висококваліфікованих фахівців, що мають глибокі знання та багаторічний досвід роботи на фондовому ринку України. Усі співробітники управлінського персоналу мають вищу освіту та, згідно вимог НКЦПФР, відповідні сертифікати на здійснення професійної діяльності з торгівлі цінними паперами та депозитарної діяльності.


Послуги ВАТ ТАСК-брокер


Рейтинг ПФТС 2019ТАСК-Інвестиційна група
Україна, 01001, Київ
пров. Рильський, 6, 6 поверх
Телефон: (044) 502-00-77
Факс: (044) 502-00-78
Веб-сайт: www.task.ua
Эл. пошта: info@task.ua

 

Усі права на сайт - власність ©ТАСК, 2005-2016
Розроблено ©J.K.®Design, 2006-2009.